fbpx

У Франківську відкриють ще один великий ТЦ - "А7"

Суспільство 18:13, 16.11, 2023

В Івано-Франківську в самому центрі міста на вул. Галицькій, 57 в 2024 році відкриють новий великий торговий центр А7.

Про це повідомила пресслужба консалтингової компанії Retail&Development Advisor (RDA), яка виступає ексклюзивним брокером та консультантом нового ТЦ.

Як зазначають в компанії, торговий центр А7 в Івано-Франківську будується в центрі міста, в найбільш насиченій пішохідним та автомобільним трафіком локації. Загальна площа нового ТЦ перевищить 10 000 кв. м, а торгова сягатиме 7500 кв. м.

В RDA запевняють, що А7 буде наповнено національними та міжнародними мережами магазинів, а його тенант-мікс задовольнить всі основні потреби покупців. Відкриття торговельного центру заплановано на II квартал 2024 року. На цьому етапі завершується робота над архітектурною концепцією 3-го та 4-го поверхів ТЦ, а 1-й та 2-й рівні вже готові для визначення орендарів.

“Західні області України довгий час залишалися одними з найменш насичених якісними торговими площами. Зараз ситуація змінюється: девелопери та інвестори все частіше проявляють зацікавленість в реалізації проєктів комерційної нерухомості у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській і Тернопільській областях. Зрештою, це створює хороше підґрунтя для відкриття нових магазинів міжнародних брендів та розвитку національних торгових операторів”, – коментує генеральний директор RDA Андрій Лотоцький.

Як писав КУРС, наприкінці серпня в Івано-Франківську відкрили найбільший в області торгово-розважальний центр Veles Mall

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: