fbpx

У Пневі хочуть збудувати нову компресорну станцію та забезпечити газом два сусідні села

Суспільство 17:55, 23.10, 2019

В селі Пнів хочуть збудувати нову компресорну станцію, але громада вимагає завершити газифікацію двох сіл, що входять до Пнівської сільської ради. 

У Пневі хочуть збудувати нову компресорну станцію та забезпечити газом два сусідні села 1

Нещодавно відбулись громадські слухання стосовно будівництва. Люди виступили з вимогою участі Укргазвидобування в допомозі в завершенні робіт з газифікації сіл Білозорина, Мозолівка, які разом із селом Пнів входитимуть до складу Пасічнянської ОТГ.

З пропозицією щодо укладення договору про соціальне партнерство з підприємством-інвестором виступив депутат Надвірнянської районної ради від фракції «ВОЛЯ» Андрій Гунда, інформує пресслужба партії “ВОЛЯ”.

«На цей час у Пньові є уже діючі компресорні станції. Під час слухань було висловлено ряд застережень щодо будівництва нової.

Людей хвилює, що села Білозирина і Мозолівка, які зараз належать до Пнівської сільської ради, досі не газифіковані. Тому висловили побоювання, що хочуть збудувати нову компресорну станцію без користі для місцевих. В результаті було вирішено ініціювати підписання договору про участь інвестора в соціально-економічному житті села Пнів, щоб на наступний рік Укргазвидобування розглянуло можливість співфінансувати роботи з газифікації», – розповів депутат.

За словами Гунди, будівництво компресорної станції вигідне і Укргазвидобуванню, і майбутній Пасічнянській ОТГ.

У Пневі хочуть збудувати нову компресорну станцію та забезпечити газом два сусідні села 3

«Від кількості видобутого газу сплачується рентна плата. Бюджет територіальної громади отримуватиме 3% рентної плати. За кошти, які будуть йти в громаду від рентних платежів та при партнерстві з Укргазвидобуванням на наступний рік, можна осучаснити документацію та продовжити роботи з газифікації», – говорить Андрій Гунда.

Відзначимо, що вибори до Пасічнянської ОТГ відбудуться 22 грудня.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: