fbpx

У Витвиці відкрили Центр ділової активності

Суспільство 20:17, 04.10, 2020

У Витвицькій об’єднаній територіальній громаді запрацював Центр ділової активності, який облаштували у приміщенні сільського клубу.

На реалізацію проєкту зі створення коворкінгу в ОТГ витратили 600 тисяч гривень: 300 тис. грн спрямували з місцевого бюджету громади та ще 300 тис. гривень виділила Міжнародна організація міграції.

За ці кошти у приміщенні здійснили капітальний ремонт, облаштували санвузли, створили конференц-зал, закупили комп’ютерну та мультимедійну техніку, придбали фліпчарти і меблі. Про це сказав голова ОТГ Микола Шикор.

У Витвиці відкрили Центр ділової активності 1

“Більшість молоді та людей працездатного віку в ОТГ, на жаль, не мають навичок та вмінь у питаннях заснування й ведення власної комерційної справи. З огляду на це й виникла необхідність створення бізнес-центру, в якому надаватимуть консультації, адміністративні й технічні послуги, а також навчатимуть молодь менеджменту та маркетингу. Фахівці Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття допомогли нашій громаді написати цей проєкт, котрий у підсумку здобув перемогу на конкурсі Міжнародної організації міграції”, – сказав голова ОТГ Микола Шикор.

Сільський голова переконаний, що діяльність Центру ділової активності сприятиме збільшенню кількістю підприємців у громаді і це дозволить ОТГ отримати у майбутньому чималий економічний ефект.

“Створюємо нові можливості для жителів нашої громади насамперед для розвитку молоді. У Центрі навчатимуть усіх охочих працювати над створенням бізнес-планів та запуском підприємництва у селах нашої ОТГ. Переконаний, що наша молодь стане провідником структурних змін у Витвицькій ОТГ”, – додав Микола Шикор.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: