fbpx

Університет Короля Данила підписав меморандум про гранти для вступників - УБД, учасників війни та їхніх дітей

Суспільство 14:20, 04.07, 2022

Франківський Університет Короля Данила взяв на себе зобов’язання надавати гранти на 50% оплати навчання у виші для окремої категорії вступників з числа пільгових категорій. Зобов’язання уклали в меморандум, який підписали у виші за участю представників місцевих громадських організацій.

Про це йдеться на сторінці УКД у фейсбуці. Підписання меморандуму ваідбулося сьогодні.

Університет Короля Данила, в особі ректора Мирослава Луцького, підписав меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Івано-Франківська обласна спілка сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО», в особі голови Степана Чомка, та Всеукраїнською громадською організацією «Добровольчий Український Корпус», в особі керівника Віталія Мартинова.

Підписання меморандуму відбулось за підтримки та сприяння керівника Відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимира Веркальця.

Завдяки цьому меморандуму діти учасників бойових дій, війни, діти постраждалих учасників Революції гідності, учасники бойових дій та війни, бійці-добровольці та інші вступники, що належать до визначених категорій, отримають грант на 50% оплати вартості навчання на підставі укладеного договору про співпрацю.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: