fbpx

В ІФНМУ вручили дипломи випускникам фармацевтичного факультету

Суспільство 20:44, 19.06, 2019

У вівторок, 18 червня, в концертній залі обласної філармонії відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску студентів фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Як зазначалося під час виступів на урочистій церемонії, цьогорічний випуск є знаковим, адже нещодавно фармацевтичний факультет ІФНМУ відзначив своє 20-річчя, повідомляється на сайті ІФНМУ.

За 16 випусків факультет підготував уже понад 2 тисячі фахівців фармацевтичної галузі. Нинішні випускники запам’ятаються і високою успішністю, свої знання вони підтвердили одним з найкращих результатів складання ліцензованого іспиту «Крок-2. Фармація» в Україні.

«Всього п’ять років тому ми із цими дітьми разом починали цей шлях, і сьогодні вони вже отримують дипломи і стають нашими колегами, — говорить ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. — Сьогодні все для наших найкращих випускників. Вони дійсно найкращі, адже найкраще написали «Крок-2». Це дорогого вартує. Перед ними довга життєва дорога, і ми сподіваємося, що нинішні випускники гідно нестимуть честь нашої Alma Mater».

Клятву фармацевта зі сцени філармонії зачитувала випускниця Юлія Карас. Дівчина каже, що навчання було непростим, але студенти відчували постійну підтримку від викладачів.

«Умови на нашому факультеті є гарні, маємо професійних викладачів, я дуже задоволена, що обрала цей фах, — говорить Юлія. — Часом було дуже важко, але ми постійно мали підтримку викладачів, і декого з них я буду пам’ятати все життя. Було все: і критика, і похвала, але вони знали, як мотивувати нас на працю і навчання. За це ми дуже вдячні нашим викладачам».

Фармацевтичний факультет є першим у циклі університетських випускних урочистостей, який триватиме весь тиждень. Тож запрошуємо на урочисті Вчені ради, щоб разом розділити радість з новоспеченими медиками!

В ІФНМУ вручили дипломи випускникам фармацевтичного факультету 1
В ІФНМУ вручили дипломи випускникам фармацевтичного факультету 3
В ІФНМУ вручили дипломи випускникам фармацевтичного факультету 5
В ІФНМУ вручили дипломи випускникам фармацевтичного факультету 7
В ІФНМУ вручили дипломи випускникам фармацевтичного факультету 9
В ІФНМУ вручили дипломи випускникам фармацевтичного факультету 11

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: