fbpx

В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей

Суспільство 18:53, 24.09, 2019

На свій 52-й день народження Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу отримав подарунок – в Інституті інформаційних технологій відкрили лабораторію Інтернет речей.

Таємниці функціонування Інтернет речей тут осягатимуть студенти нової спеціальності “Інформаційні системи та технології”. 

“Потреба в такій лабораторії зумовлена тим, що фахова підготовка спеціалістів за цією спеціальністю передбачає багато дисциплін, які охоплюють напрямок Інтернету  речей. Він зараз найновіший і найбільш затребуваний”, – розповідає завідувач кафедри інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем (ІТТС) Леонід Заміховський.

“На відміну від інших лабораторій, які працюють при кафедрі ІТТС ІФНТУНГ: “Siemens”, “Honeywell”, “Phoenix-Contact”, – технічні засоби тут мініатюрні. Адже давачі (сенсори) промислові і для Інтернету речей за габаритами зіставити неможливо – їх розміри дуже малі. Це сенсори, елементи, які сприймають фізичні величини, й виконавчі механізми, які дають можливість управляти. Лабораторія – навчальна, але використовуватиметься й з дослідницькою метою”, – зазначає завідувач.

До створення нової міжкафедральної лабораторії долучилися ТОВ «Західний Інженерно-Технічний Центр» (Західний ІТЦ) й будівельна компанія ТОВ «Галкомбуд». 

В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей 1
В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей 3
В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей 5
В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей 7
В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей 9
В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей 11

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: