fbpx

В Івано-Франківському медуніверситеті - новий в.о. ректора

Суспільство 13:50, 30.11, 2023

Професор Руслан Козовий призначений виконуючим обовʼязки ректора Івано-Франківського національного медичного університету. 

Про це у фейсбуці повідомив сам призначений:

“Наказом міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка з сьогоднішнього дня призначений виконуючим обовʼязки ректора Івано-Франківського національного медичного університету. Для мене це велика честь. Дякую керівництву за довіру!”

Він зазначив, що університет буде працювати в нормальному режимі: “Моє призначення не впливатиме на навчальний процес і господарську діяльність. Але не менш важливим для мене є недопущення інтриг, політики чи зведення рахунків з опонентами. Хочу твердо заявити, що вибори наступного ректора нашого університету пройдуть чесно і прозоро”.

Руслан Козовий – лікар-генетик, професор кафедри медичної біології і медичної генетики ІФНМУ. Закінчив Коломийське медучилище в 1996 році, Івано-Франківський медичний університет в 2002 році за спеціальністю «Лікувальна справа» спеціалізація медична генетика на базі національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Пушика; У червні 2005 року захистив кандидатську дисертація за спеціальністю генетик. Член Всеукраїнської асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики.

Нагадаємо, з 31 липня в Івано-Франківському національному медичному університеті було нове керівництво – Міністерство охорони здоров’я України видало наказ про покладання обов’язків ректора ІФНМУ на Миколу Островського.

У попереднього ректора Миколи Рожка закінчився контракт.

Читайте: Новий очільник ІФНМУ прийняв обов’язки ректора та зустрівся з колективом

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: