fbpx

В Івано-Франківську переглянуть тарифи на водопостачання

Суспільство 09:33, 11.08, 2019

В Івано-Франківську переглянуть тарифи на водопостачання. А від пропозиції колег переходити на погодинне постачання води відмовились.

Про це повідомив головний інженер КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Микола Вабіщевич.

За його словами, зміни пов’язані зі здорожчанням електроенергії, йдеться в сюжеті “UA:Карпати“.

“Енергопостачальна компанія підняла нам вартість електроенергії на 47 копійок за кіловат. Ми в місяць використовуємо орієнтовно мільйон кіловат, тому для нас здорожчання буде на близько 470 тисяч гривень, залежно, скільки електроенергії ми використаємо. Це дуже великі кошти для нашого підприємства, – пояснює Вабіщевич. – Це залежить від водоканалів. Якщо у нас доля електроенергії по водопостачанню 18%, по водовідведеню – 12%, то в нас, можливо, підняття тарифу буде менше”.

За його словами, багато залежить від боргів споживачів. Їх тепер відключатимуть від водопостачання. Загальна заборгованість населення перед КП “Івано-Франківськводоекотехпром” складає 35 мільйонів гривень.

Як писав КУРС, з 1 липня повноцінно запрацювала нова модель ринку електроенергії, в результаті чого відбулось подорожчання електроенергії для підприємств на 25%. Ця ситуація стала критичною для галузей водопостачання та теплопостачання.

В липні водоканали ще змогли назбирати кошти для авансових платежів, але коштів на передоплату у серпні  підприємства вже не мають.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: