fbpx

В обласній дитячій лікарні відкрили катамнестичний кабінет – спостереження безкоштовне

Суспільство 17:17, 09.11, 2020

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні розпочав роботу кабінет катамнестичного спостереження.

Про це повідомили на офіційній сторінці ОДКЛ у мережі.

“Надаємо послуги медичного супроводу для дітей віком до 3 років, які потребують підвищеної уваги та більш ретельного спостереження за станом здоров’я. Для кого це важливо? Для всіх передчасно народжених дітей, дітей з перенесеними захворюваннями в періоді новонародженості, дітей з вродженими вадами та проблемами фізичного та нервово-психічного розвитку”, – інформують в лікарні.

На базі катамнестичного кабінету дитина може отримати консультацію педіатра-неонатолога, дитячих невролога, ортопеда, офтальмолога, сурдолога, імунолога, логопеда, фізичного ерготерапевта та інших спеціалістів за потребою.

Доступні також лабораторні, ультразвукове та рентгенологічне обстеження.

“Багато дітей з перенесеними перинатальними захворюваннями та особливостями розвитку не отримують вакцинації взагалі або отримують її зі значним запізненням. Зазвичай відмова від вакцинації є не оправданою, адже діти з будь-якими факторами ризику потребують підвищеного захисту. Тому у спеціалістів кабінету катамнестичного спостереження батьки зможуть як отримати відповіді на всі запитання щодо показань та потреби діток у проведенні обов’язкової та додаткової вакцинації, так і провакцинувати дитину згідно із загальним чи індивідуальним календарем вакцинації”, – додають в ОДКЛ.

В обласній дитячій лікарні відкрили катамнестичний кабінет – спостереження безкоштовне 1
Потрібно приходити з електронним направленням від сімейного лікаря

Всі консультації та обстеження є безоплатними для пацієнтів за умови наявності електронного направлення від сімейного лікаря/педіатра (винятком є вакцини, що не входять в Національний календар профілактичних щеплень).

Зі собою слід взяти виписку дитини, карту розвитку дитини та карту вакцинації, електронне скерування.

Для зручності маленьких пацієнтів та їхніх родин, а також для мінімізації контактів дату та час відвідування кабінету рекомендують узгодити за номером телефону: +380501813005.

Візит можливий тілкьи за відсутності проявів ГРВІ у дитини та осіб, що її супроводжують.

КУРС писав, що Франківський медуніверситет передав перинатальному центру прилад для діагностики порушення слуху немовлят

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: