fbpx

Вартість будівництва біатлонного комплексу у Буковелі зросла на 74 мільйони гривень

Суспільство 12:03, 21.12, 2020

Поляницька сільська рада оприлюднила повідомлення про намір укласти з ТОВ “ПБС” договір на додаткові роботи з будівництва біатлонного комплексу в Поляниці вартістю 73 950 780,89 гривень. Відповідне повідомлення розміщене на сайті публічних закупівель ProZorro.

Тепер вартість будівництва першої черги спорудження біатлонного комплексу у Буковелі становить 222,3 млн грн – вартість робіт зросла наполовину.

За законодавством, закупівля додаткових робіт у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50% від ціни основного договору.

“Відповідно до висновку Івано-Франківської Торгово-промислової палати від 15.12.2020р. № В-871 Поляницька сільська рада Яремчанської міської ради Івано-Франківської області має достатні підстави для можливості застосування переговорної процедури закупівлі з підрядником ТОВ “ПБС” на суму 73 950 780,89 грн для виконання додаткових робіт, запланованих за коригованим робочим проєктом «Нове будівництво сучасного біатлонного комплексу в с. Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області (перша черга)”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у квітні минулого року тодішній голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук схвалив проєкт будівництва біатлонного комплексу на Буковелі за 395,5 мільйонів гривень. Комплекс збудують на 12,3 гектарах. Будівництво передбачає три черги.

Як писав КУРС, у червні минулого року Поляницька сільська рада провела тендер на першу чергу будівництва сучасного біатлонного комплексу, який виграла фірма “ПБС”, запропонувавши виконати роботи за 148,35 млн грн. Роботи мали завершитися до кінця минулого року, але 28 грудня минулого року сторони підписали додаткову угоду і продовжили термін виконання робіт до 31 грудня 2020 року. Фірму “ПБС” пов’язують з депутатом Івано-Франківської облради Олександром Шевченком, який був директором гірськолижного курорту “Буковель”.

У травні цього року Кабінет міністрів України погодив виділення 70 млн грн на будівництво сучасного біатлонного комплексу в селі Поляниця Яремчанської міської ради.

Керівництво Івано-Франківської ОДА заявляло, що попри скорочення видатків держава не припинить фінансування спорудження біатлонного комплексу у Буковелі.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: