fbpx

Буковель закрили на карантин: туристів не пропустять через блокпости в Поляниці

Суспільство 20:52, 12.03, 2021

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення з 00.00 год. 13 березня обмежити в’їзд на територію Поляницької ТГ і таким чином зупинити роботу гірськолижного курорту «Буковель».

Про це повідомив на пресконференції голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

«Це вимушене рішення, на яке ми пішли, і, напевне, це не останнє рішення, бо червона зона, в якій ми знаходимося, розвивається, і ми не бачимо тренду до її зниження», – сказав Андрій Бойчук.

За словами Бойчука, до такого рішення обласну владу спонукав сьогоднішній  візит підприємців в Івано-Франківську ОДА.

«Їх будо дуже багато, їх було біля 200 чоловік, і кожен задавав одне питання: чому є ця соціальна несправедливість, чому великі компанії працюють, а маленькі повинні не працювати? Станом на сьогоднішній день вдалося консолідувати силовий блок і всі відповідні служби навколо цього питання», – каже Бойчук.

Начальник обласного управління Нацполіції Володимир Голубош зазначив, що блокпости, які діють на території області, зменшили в’їзд автомобілів в область з 30 000 до 4000-5000.

Він повідомив, що з 10 березня у Буковелі працюють 10 мобільних груп, які перевіряють курорт на дотримання карантинних обмежень. Станом на сьогодні складено 51 адмінпротокол за порушення карантину, в тому числі 26 – на операторів підйомників, інші – на підприємців, в тому числі на пункти прокату лижного обладнання.

За рішенням комісії, з 13 березня будуть встановлені і додаткові блок-пости на території Поляницької ТГ. Безперешкодно зможуть пересуватися лише місцеві жителі або ті, хто працюює у цьому населеному пункті.

Андрій Бойчук додав, що і попередніх рішень комісії з питань ТЕБ і НС було достатньо, щоб зупинити роботу Буковелю.

“Але ми зіткнулися з принциповим невиконанням цього рішення. Рішення сьогоднішньої комісії має направлену дію, бо суспільний запит занадто високий”, – сказав Бойчук.

Нагадаємо, попереднє засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС відбулося 17 лютого за участю головного санітарного лікаря Віктора Ляшка. Тоді комісія прийняла рішення ввести жорсткі обмеження у роботі закладів харчування з 22 лютого та збільшити кількість ліжок в лікарнях для хворих з коронавірусом.

З 26 лютого за рішенням державної комісії з питань ТЕБ і НС Івано-Франківщина увійшла до червоної карантинної зони.

У пресслужбі Буковелю тоді повідомили, що в період з 26 лютого до 12 березня робота курорту буде зміненою, але курорт продовжить роботу.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: