fbpx

Відома американська художниця-сюрреалістка продала три картини на підтримку батальйонів Прикарпаття

Суспільство 18:16, 11.05, 2022

Маб Грейвз, відома американська художниця, що творить у стилі популярного сюрреалізму, створила серію із трьох картин про Україну у час війни та продала їх цифрові версії за $20 000. Кошти з продажу вона перерахувала Координаційному центру #SaveUkraineNow, який підтримує батальйони з Прикарпаття на передовій. 

Маб намалювала три картини, які символізують українок – молоду дівчину, в очах якої видно відблиск вибуху; матір, яка тримає двох маленьких дітей і залишається сміливою попри бурю; бабусю з гордою поставою у полі соняхів із прапором України в руках. Художниця перевела роботи у цифровий формат і розмістила їх на своїй сторінці на платформі Etsy. Усі картини за кілька днів стали бестселерами. 

Відома американська художниця-сюрреалістка продала три картини на підтримку батальйонів Прикарпаття 1

Отриману суму – $20 000 художниця переказала на рахунок Центру підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow, оскільки знайома з Україною і відчуває спорідненість з українцями, які захищають свої цінності й країну.

«Якщо чесно, я сподівалася, що вдасться зібрати кілька тисяч доларів. І була дуже вражена, коли на сторінку пішов шалений потік відвідувачів. Усього за кілька днів я змогла переказати $20 тис. Також додатково я змогла переказати кошти на медичні аптечки та на гуманітарну допомогу Україні від волонтерів Корпусу миру, – ділиться Маб і додає: – Це і наша війна, і тільки разом ми можемо допомогти її зупинити».

Відома американська художниця-сюрреалістка продала три картини на підтримку батальйонів Прикарпаття 2
Маб Грейвз

 Маб Грейвз професійно творить з 2009 року. Її роботи були представлені в галереях у всьому світі, часто зʼявляються у журналах, книгах і продавалися в понад 56 країнах. Лише на сторінці Маб на Etsy її твори купували майже 80 000 разів. 

Координаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття Save Ukraine Now створено в лютому Івано-Франківською міською радою, Громадською спілкою «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», Територіальною обороною Збройних Сил України в Івано-Франківській області, обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, благодійною організацією «Тепле місто», інноваційним центром Промприлад.Реновація, Івано-Франківським Драмтеатром ім. Івана Франка спільно з іншими партнерами. 

КУРС писав, що волонтери #SaveUkraineNow залучили понад 1,2 млн доларів для військових Прикарпаття

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: