fbpx

Волонтери #SaveUkraineNow залучили понад 1,2 млн доларів для військових Прикарпаття

Суспільство 10:15, 06.05, 2022

Координаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття Save Ukraine Now звітує про свою роботу. За цей час ініціатива зібрала понад 1 млн 200 тис. доларів. Центр забезпечує батальйони з Прикарпаття, які вже на передовій. 

За словами волонтерів #SaveUkraineNow, кошти на підтримку прикарпатських військових надходили через сайт saveukraine.if.ua від індивідуальних благодійників, загалом таких більше як 800. Допомагали також фонди та бізнеси – як українські, так і з Європи та США. Окрім цього, була підтримка від постійних партнерів, з якими укладені партнерські угоди про тривалу співпрацю. Це, зокрема, АТ «Прикарпаттяобленерго» – внесок у розмірі 5 млн грн, благодійний фонд «Українська єдність» – внесок 200 тис. грн, юридична компанія Моріс – 8 млн 234 тис. грн. 

«Ми продовжуємо роботу і збираємо кошти на забезпечення прикарпатських батальйонів на передовій. Маємо конкретні запити від командування нашої 102 бригади про потреби захисників і працюємо цільово. Закуповуємо, що потрібно, великими партіями і відразу відправляємо військовим, – розповідає представник Координаційного Центру #SaveUkraineNow Андрій Романчук. – Закликаємо івано-франківські бізнеси об’єднуватися та працювати разом. Адже тільки об’єднавши наші ресурси та зусилля ми зможемо забезпечити військових Прикарпаття належною підтримкою. Ми відкриті до нових партнерств».

Волонтери #SaveUkraineNow залучили понад 1,2 млн доларів для військових Прикарпаття 1

Нагадаємо, що Координаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття Save Ukraine Now створено в лютому Івано-Франківською міською радою, Громадською спілкою «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», Територіальною обороною Збройних Сил України в Івано-Франківській області, обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, благодійною організацією «Тепле місто», інноваційним центром Промприлад.Реновація, Івано-Франківським Драмтеатром ім. Івана Франка спільно з іншими партнерами. 

Волонтери центру – це логісти, проєктні менеджери, фінансисти, юристи, перекладачі, ІТ-фахівці, маркетологи та експерти з різних сфер, які працюють для залучення коштів, пошуку та закупки найякіснішого обладнання, інвентаря, техніки та амуніції для прикарпатських військових. 

Детальніше дізнатися про ініціативу та підтримати її можна на сайті Центру Save Ukraine Now. Повний звіт можна переглянути за цим посиланням.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: