fbpx

Власники готелю "Дністер" не надали підстав на заскління колонади, – висновки комісії

Суспільство 18:47, 12.04, 2021

Створена міським головою Русланом Марцінківим комісія, яка досліджувала законність скління підколонного простору пам’ятки архітектури готелю “Дністер”, оприлюднила свої висновки.

“Було зафіксовано заскління підколонного простору вказаного об’єкта. Власником будівлі було представлено для ознайомлення лише частину робочого проєкту, а саме аркуш із кресленнями фасаду будівлі зі сторони вулиці Шевченка із відображенням заскління підколонного простору“, – зазначив голова комісії, директор Департаменту містобудування та архітектури Орест Кошик.

Він також наголошує, що за погодженням таких робіт до Департаменту містобудування та архітектури міської ради ніхто не звертався.

Комісія вирішила:

1. Надані документи не підтверджують підставність здійснення робіт із заскління підколонного простору будівлі колишнього готелю «Дністер» за адресою вул. Січових Стрільців, 12.

2. Звернутися до Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА як уповноваженого органу охорони культурної спадщини на території Івано-Франківської області та сторони охоронного договору щодо надання інформації про погодження проведення робіт із скління підколонного простору будівлі колишнього готелю «Дністер» за адресою вул. Січових Стрільців, 12.

3. Звернутися до центрального уповноваженого органу з питання держархбудконтролю щодо надання інформації про дозвільну документацію в частині заскління підколонного простору будівлі колишнього готелю «Дністер» за адресою вул. Січових Стрільців, 12.

4. Враховуючи значний суспільний резонанс, рекомендувати власнику будівлі добровільно повернути підколонний простір будівлі колишнього готелю «Дністер» за адресою вул. Січових Стрільців, 12 у попередній стан.

Як писав КУРС, сьогодні на сесії міської ради міський голова Руслан Марцінків звернувся до господаря готелю Мирослава Бойка з закликом розісклити історичну колонаду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власники готелю “Дністер” розповіли, як крали штукатурку з віденських будівель заради “реставрації” пам’ятки.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: