fbpx

Вовчинецькі гори "умеблюють" майже за 3 мільйони гривень. ЕСКІЗИ

Суспільство 21:22, 02.02, 2021

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради оголосив тендер на закупівлю вуличних меблів, які встановлять на Вовчинецьких горах. Очікувана вартість закупівлі – 2 782 521,6 гривень.

Вуличні меблі закуплять та встановлять у рамках впровадження проєкту “Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону” (URBforDAN) в рамках Дунайської Транснаціональної Програми, що фінансується з фондів Європейського Союзу.

Меблі встановлять на чотирьох ділянках. На одній з них облаштують рекреаційну зону для дітей та велосипедистів. На дитячій території облаштують зону-амфітеатр, яка складатиметься з дерев’яних пеньків та лазанки. Вгорі ділянки планують встановити накриття, яке захищатиме від дощу та вітру, а також слугуватиме місцем для ночівлі у спальниках. У рекреаційній зоні також планують спорудити спортивно-ігровий комплекс та столи з лавками для перекусів та пікніків.

Вовчинецькі гори "умеблюють" майже за 3 мільйони гривень. ЕСКІЗИ 1

Для роверистів передбачили велонакриття, велостійку та лавки.

Вовчинецькі гори "умеблюють" майже за 3 мільйони гривень. ЕСКІЗИ 2

На трьох інших ділянках планують облаштувати оглядові майданчики. На першому оглядовому майданчику розташують лавки зі спинками, стаціонарний бінокль та стенд, на якому зображені найвищі вершини Карпат. Також тут буде фотозона у вигляді декоративних дверей.

Вовчинецькі гори "умеблюють" майже за 3 мільйони гривень. ЕСКІЗИ 3

На оглядовому майданчику №2 облаштують подіум-тераси, на які поставлять столи, лавки та перголу. Тут буде виділена зона, де буде фоторамка з написом «Івано-Франківськ», де можна робити фотографії на фоні міста. З іншого боку локації поставлять подвійну гойдалку. Від дороги цю зону планують відділити огородженням та паркінгом.

Вовчинецькі гори "умеблюють" майже за 3 мільйони гривень. ЕСКІЗИ 4

На майданчику №3 влаштують тераси-сходки. Поряд розташована траса для мотоциклістів.

Вовчинецькі гори "умеблюють" майже за 3 мільйони гривень. ЕСКІЗИ 5

“Загалом на всіх ділянках ми зберігаємо природний вигляд, не втручаючись у її первісний стан. Створюємо всі наші елементи з натуральних та антивандальних матеріалів”, – йдеться в тендерній документації.

Тендер оголошують вдруге. Перший раз він не відбувся через те, що пропозиції подав лише один учасник.

Якщо на тендер знову подадуться менше як два учасники, то замовник має право втретє провести закупівлю за переговорною процедурою – тобто укласти договір без проведення торгів.

Як писав КУРС, проєкт URBforDAN реалізовується в Івано-Франківську з 2018 року. Облаштування Вовчинецьких гір мало завершитися у листопаді 2020 року. Для Івано-Франківська вартість проєкту становить 213 675,65 євро. З них 85% – грантові кошти та 15% (32 051,35 Євро) місто має знайти у власному бюджеті. 

Нагадаємо, в проєкт URBforDAN планують включити загадкову печеру під Франківськом.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: