fbpx

Види засобів захисту рослин та особливості їх вибору

Суспільство 12:33, 04.03, 2021

За овочевими та садовими культурами на власній земельній ділянці треба добре доглядати. Від цього залежить їх врожайність. Це знає кожен дачник. Для захисту рослин використовують різні засоби.

Чим захищати садові та городні культури

Рослини вразливі до зараження деякими хворобами. Їм наносять шкоду різні комахи, бур’ян. Задля запобігання негативним наслідкам треба захищати городні та садові культури. Для цього використовують спеціальні засоби, які можна знайти, відвідавши агромагазин. За способом дії та призначенням вони класифікуються на такі види:

  • фунгіциди;
  • гербіциди;
  • інсектициди;
  • протруйники.

Фунгіциди

Такі засоби допомагають у боротьбі із різними хворобами рослин. Вони представлені переважно синтетичними речовинами. Допомагають подолати грибок та інші проблеми, що можуть бути спровоковані розвитком мікроорганізмів.

Не існує універсальних фунгіцидів. Є препарати, що підходять для лікування томатів, виноградників, картоплі та ін.

Гербіциди

Бур’яни є на усіх садових та городніх ділянках. Навіть найретельніша прополка дає короткочасний результат. Для кардинального рішення проблеми призначені гербіциди. Вони можуть мати суцільну та виборчу дію. Засоби першого типу знищують усю шкідливу рослинність, яка присутня на ділянці під час обробки. Препарати виборчої дії допомагають у боротьбі із конкретними видами бур’яну.

Інсектициди

Інсектициди знищують комах-шкідників, які живуть на сільських плантаціях, городах та у садах. Вони діляться на класи за безпечністю. Використовувати їх треба дуже обережно, щоб не нанести шкоди культурним рослинам.

хімікати для захисту рослин

Протруйники

Ці засоби захищають рослини від комах-шкідників, бактерій, грибків та інших мікроорганізмів. Вони підвищують стійкість культур до ураження на період усього їх росту та розвитку. Протруйники є отрутохімікатами. Ними обробляють насіння перед висадкою. За дією такі препарати класифікуються на системні та контактні.

Як обрати засіб захисту для рослини

Препаратів, що допомагають успішно вирощувати здорові культури, немало. Тому багато в кого виникають труднощі з їх вибором. Спершу треба зрозуміти, від чого слід захистити садові або городні культури. А це залежить від особливостей ділянки.

При покупці засобу слід звертати увагу на такі його характеристики:

  • клас безпечності;
  • склад;
  • особливості використання;
  • строк придатності;
  • фірма-виробник.

Пропонує різноманітні якісні та недорогі засоби захисту рослин магазин LNZ Group. Переходьте за посиланням lnzweb.com та вивчайте асортимент. Тут ви точно знайдете те, що треба.

захист рослин від шкідників забезпечують хімкати різних видів

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: