fbpx

За понад мільйон пішло з електронних торгів родовище вапняку на Прикарпатті

Суспільство 10:57, 18.10, 2023

Відбувся електронний аукціон, на який виставили спецдозвіл на користування надрами на Івано-Франківщині. Мова про родовище вапняку на Тисмениччині біля сіл Стриганці і Довге. За понад мільйон спецдозвіл на вивчення, розробку і промисловий видобуток вапняку придбало ТзОВ Стриганецький кар’єр.

Як повідомляє Державна служба геології та надр України, провели шості аукціони, на які виставили 9 лотів – спецдозволів на розробку корисних копалин. Серед них – спеціальний дозвіл на користування надрами – ділянка Стриганецька, площа Центральна та площа Південна.

«Ми спостерігали за конкурентними змаганнями учасників торгів, які прозоро, в чесній боротьбі отримали право придбати спеціальні дозволи на користування надрами”, – зазначив голова Держгеонадр Роман Опімах.

Е-аукціони проходили в системі Прозорро.Продажі. На торгах за лот “ділянка Стриганецька, площа Центральна та площа Південна” змагалися двоє учасників торгів – ФОП Олег Харченко та ТзОВ Стриганецький кар’єр. Стартували з ціни трохи більше пів мільйона гривень.

Переможцем визнаний ТзОВ Стриганецький кар’єр. Очікуєься підписання договору.

За понад мільйон пішло з електронних торгів родовище вапняку на Прикарпатті 1

За 1 051 000 грн підприємство придбало ділянку, що знаходиться між селами Стриганці і Довге Івано-Франківського району Івано-Франківської області. Ділянка складається з двох площ – Центральної та Південної. Вид корисної копалини – вапняк. Вид користування надрами – геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка, корисних копалин з подальшим видобуванням корисних копалин (промислова розробка родовищ). Термін – 20 років.

На Прикарпатті Стриганецький кар’єр з вапняком вже розробляє компанія «Стриганецький кар’єр». Підприємство розташоване на території двох сіл в Тисменицькому районі Івано-Франківської області – Довге і Стриганці. Історично склалося, що сільрада Стриганців першою погодила розробку покладів вапняку, тому кар’єр і має таку назву, хоча останнім часом видобування здійснюється переважно на території Довгівської сільради. Компанія сплачує за користування надрами і за оренду земельних ділянок обом сільрадам.

За понад мільйон пішло з електронних торгів родовище вапняку на Прикарпатті 2

Нагадаємо, три роки тому жителі села Стриганці, що на Прикарпатті, блокували дорогу до місцевого кар’єру. До них долучилися люди із сусідніх сіл Побережжя і Довге. Всі разом протестували проти будівництва вапняного комплексу .

КУРС писав, що дирекція Стриганецького кар’єру зустрілася з селянами, які тиждень блокували дорогу

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: