fbpx

Звільнений голова Івано-Франківської РДА судиться з Зеленським за поновлення на посаді

Суспільство 13:48, 01.11, 2023

Олександр Ярощук, якого Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади голови Івано-Франківської РДА за появу на робочому місці у стані сп’яніння, хоче поновитися на посаді через суд.

Позивач звернувся до Верховного Суду з позовом до Президента Володимира Зеленського, в якому просить визнати протиправним та скасувати розпорядження Президента про його звільнення.

Ярощук просить суд поновити його на посаді голови Івано-Франківської районної державної адміністрації та стягнути на його користь середній заробіток (грошове забезпечення) за час вимушеного прогулу з моменту звільнення до поновлення на посаді.

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду призначив справу до розгляду на 6 листопада.

КУРС писав, що Кабінет Міністрів України 11 серпня погодив звільнення з посади голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександра Ярощука.

Розпорядження про звільнення Ярощука Зеленський підписав 31 серпня на підставі статті 40 (п. 7 ч. 1) Кодексу законів про працю України, яка передбачає звільнення працівника у разі появи на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: