fbpx

З'єднання бульварів у Франківську: мешканці Сонячної просять квартири замість грошей

Суспільство 10:48, 01.02, 2020

Мешканці будинку на вул. Сонячна, 51 а в Івано-Франківську хочуть чотири квартири замість 1 млн 200 тис. грн, які пропонує міська влада, щоб викупити їхнє житло з метою будівництва дороги, що з’єднає вулиці Південний та Північний бульвари.

24 січня на сесії міської ради депутати ухвалили рішення про купівлю цієї квартири. Будинок за цією адресою перешкоджає з’єднанню двох бульварів в одну вулицю, йдеться в сюжеті.

Крім того, що ця вулиця мала б покращити транспортну розв’язку в центрі Івано-Франківська, міська влада хоче спроєктувати на ній тролейбусну лінію.

Ярослав Симовоник представляє інтереси мешканців будинку № 51а, кв. 1, каже, впродовж трьох років вони ведуть перемовини з міською владою і не можуть досягти домовленостей.

Замість 1 млн 200 тис. грн жителі будинку на Сонячній, 51а хочуть три або чотири квартири.

“Ми поки торгуємося. Є варіант зробити три смуги і запустити транспорт, а четверту смугу доробити в процесі. На Тичини ми пустимо транспорт, може, і в лютому. І зробимо все, щоб у вересні закінчити об’єднання бульварів”, – коментує ситуацію, що склалася, міський голова Руслан Марцінків.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: