fbpx

Франківські художники виставили картини на онлайн-аукціон, щоб зібрати кошти для медиків

Культура 11:01, 04.05, 2020

В Івано-Франківську Антикризовий фонд разом з небайдужими художниками міста організував благодійну акцію “Онлайн-аукціон картин Vs_COVID-19”.

Ціль – зібрати кошти на засоби індивідуального захисту для медиків Івано-Франківська та області.

«Купуючи картину, ви захищаєте медиків і тим самим себе; популяризуєте візуальне мистецтво; не виходячи з дому, доповнюєте свою квартиру творами мистецтва», – йдеться на сторінці аукціону у фейсбуці.

На аукціон виставлені картини Яреми Стецика, Христини Стринадюк, Юлії Ляхович, Віталія Греха, Анни Чернікової, Оксани Галко та Владислава Хмелівського.

Ставки приймаються в коментарях до 11 травня 23:59.
Мінімальна ставка та вартість кроку картини зазначена під кожною картиною.

Також є можливість голосувати анонімно, написавши на сторінку “Теплого Міста”. Власником лоту стає учасник, який зробив найбільшу ставку на момент завершення аукціону. До закінчення акції є можливість голосувати під будь-якою з картин.

Переможці аукціону повинні перерахувати кінцеву суму на рахунок Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19 за посиланням>>>

Після того зробити скрін оплати і надіслати у приват на сторінку “Тепле Місто” своє прізвище та номер телефону для подальшого контакту.

Нагадаємо, Антиризовий фонд створений об’єднаними зусиллями громадських організацій та ініціатив: платформа Тепле Місто, Stop COVID-19.IF, Івано-Франківський ІТ Кластер, об’єднання блогерів coronavirus.if та спільнота ActivePeople.If.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: