fbpx

Франківських підприємців просять долучитися до формування каталогу місцевих виробників

Економіка 09:49, 28.04, 2020

Сьогодні на оперативній нараді заступник начальника управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради Світлана Криворучко представила проєкт на підтримку місцевих виробників.

Вона закликала місцевих виробників долучитися до формування Каталогу місцевих виробників на промоційному сайті Купуємо івано-франківське – даємо роботу іванофранківцям (market.mvk.if.ua).

Для розміщення інформації на цьому сайті треба надати коротку інформацію про підприємство та контактні дані, а саме: назву, адресу, контактні телефони, е-mail, сайт.

Ці дані слід надіслати на е-mail: [email protected], [email protected], контактний телефон (0342) 551912, (0342) 551955.

За словами Криворучко, кожному виробнику нададуть логін та пароль з доступом до сайту для подальшого додавання інформації про продукцію/послуги.

«Це інструмент, де вони можуть себе прорекламувати і показати, що вони представляють», – зазначила Криворучко.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків дав доручення провести переговори з великими торговами мережами, які можуть продавати товари місцевих виробників, та опрацювати виготовлення бірок «Купуємо івано-франківське – даємо роботу іванофранківцям».

Як писав КУРС, під час карантину подібний проєкт вже створили в Івано-Франківську. Франківці, які мають за мету підтримати місцевий малий бізнес під час кризи, об’єдналися у спільноту Save FOP Galicia

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: