На Прикарпатті пройшов чемпіонат області з гирьового спорту серед інвалідів

Спорт 10:57, 13.08, 2014

Івано-Франківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" провів чемпіонат області з гирьового спорту серед працівників організацій та підприємств системи Українського товариства глухих та Українського товариства сліпих.

У програмі змагань було дві вправи: поштовх та ривок у трьох вагових категоріях. Перможцем у ваговій категорії до 70 кг став Ярослав Бабюк, срібло – в Олега Голуба, ІІІ місце виборов Володимир Міткевич.

У ваговій категорії до 80 кг: на І місці – Андрій Момум, на ІІ – Іван Стадник, ІІІ місце завоював Дмитро Одарчук.

У ваговій категорії більше 80 кг переміг Віталій Ільків, срібло завоював Андрій Романюк, трійку лідерів замкнув Максим Корольов.

Переможці та призери чемпіонату Івано-Франківської області з гирьового спорту були нагороджені грамотами та медалями центру "Інваспорт", інформує ОДТРК "Карпати".