fbpx

Депутати Калуша просять уряд вирішити проблему відселення людей з територій, які просідають

Політика 13:21, 22.12, 2022

На сесії Калуської міської ради серед інших розглянули питання цивільного захисту населення та упередження виникнення надзвичайних ситуацій. Мова про відселення мешканців з територій екологічного лиха, на які поширюються просідання ґрунту.

Депутати ухвалили текст звернення до Кабінету Міністрів України, в якому йдеться про висновки екологічного моніторингу, що впродовж попередніх років проводився фахівцями ІФНТУНГ.

Науковці зафіксували, що процес просідання земної поверхні триває, а найактивніше – в західній околиці села Кропивник, і зазначили, що є потенційна загроза пошкодження та руйнування житлових будівель, транспортних сполучень та інженерних комунікацій.

“Калуська міська рада, зрозуміло, самотужки не може вирішити такий комплекс проблемних екологічних питань”, – підкреслюють на сторінці Калуської міськради у фейсбуці.

Тому у своєму зверненні до Кабміну міськрада Калуша попросила допомоги у держави. Зокрема, розглянути можливість створення спеціальної комісії для вивчення цих питань на місці і напрацювання пропозицій щодо шляхів вирішення екологічних проблем та розроблення державної програми будівництва житлових будинків для відселення людей, які проживають у небезпечних зонах просідання.

Нагадаємо, в зоні небезпеки 70 будинків: калуська влада готується до наслідків подальшого просідання ґрунту в Кропивнику

КУРС писав: Западається Кропивник: у Калуші розробляють ДПТ території, куди планують відселяти людей із загрозливих місць

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: