fbpx

Міськрада дозволила Онуфріїву приватизувати приміщення на Чорновола, 23

Політика 15:01, 07.06, 2019

30 депутатів Івано-Франківської міської ради проголосували за надання дозволу ТОВ «Місто-НВ» приватизувати приміщення площею 459,1 м² в будинку на вул. Чорновола, 23.

Як писав КУРС, виконком Івано-Франківської міської ради погодив і виніс на сесію питання про включення нежитлових приміщень площею 459,1 кв. м в будинку на вул. Чорновола, 23 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

Це приміщення з квітня 2016 року орендує директор ТОВ “Місто-НВ”, очільник фракції “Свобода” в Івано-Франківській міській раді Роман Онуфріїв.

Згідно з договором, приміщення на Чорновола, 23 площею 459,1 кв. м було здано в оренду за 3099,45 грн + ПДВ. Отже, вартість оренди одного квадратного метра становить 6,75 грн + ПДВ. Реальна ринкова вартість оренди квадратного метра в цьому місці на той час становила не менш як 100 грн за кв. м, а на сьогодні – принаймні удвічі більше.

Згідно з оцінкою, яка була проведена перед здачею приміщень в оренду у 2016 році, вартість цих нежитлових приміщень становить 3 719 340 грн плюс ПДВ.

Вчора на зустрічі з франківцями, які вимагали прозорої приватизації приміщення, Роман Онуфріїв заявив, що не має за що виправдовуватися, а має всі законні підстави для приватизації поза конкурсом. 

Сьогодні на сесії міської ради голова ГО «Мами Прикарпаття» Мар’яна Вершиніна перед розглядом питання на сесії звернулася до депутатів із закликом зняти його з порядку денного.

Їй не зрозуміло, чому саме зараз приватизовується це приміщення і чому це не робиться через систему «Прозорро.Продажі».

За словами Вершиніної, «Мами Прикарпаття» й інші громадські організації зверталися щодо оренди приміщення і завжди отримували відповідь від мерії, що вільних приміщень нема.

Міськрада дозволила Онуфріїву приватизувати приміщення на Чорновола, 23 1

“До вас коли не звернись, у вас нема ні коштів, ні приміщень. Зате своїм колєгам знайшли приміщення. Якщо хочете продати це приміщення, робіть це через Прозоро”, – сказала Вершиніна.

Наталя Сербин звернулася до депутатів із пропозицією не давати дозволу на приватизацію ТОВ «Місто-НВ», а продовжити оренду на пільгових умовах.

Міськрада дозволила Онуфріїву приватизувати приміщення на Чорновола, 23 2

«Я не хочу обговорювати питання цієї оренди. Моральну оцінку Онуфріїву дадуть виборці. Якщо пан Онуфріїв хоче розвивати книговидання, орендуйте на тих умовах, яких є», – сказала Наталія Сербин.

Роман Онуфріїв вкотре відповів, що питання оренди “заполітизоване”. А приміщення приватизовує “не свободівець Онуфріїв”, а видавництво “Місто-НВ”, якому 20 років.

“Прошу не політизувати це питання, бо «Місто-НВ»  – це 20 років мого життя. Мені не соромно, що я директор «Місто-НВ». Колеги, я прошу вас, відкиньте політику і підтримайте моє питання”, – сказав Онуфріїв.

Партнер Онуфріїва по бізнесу, депутат міськради Петро Гавриш заявив, що напругу навколо питання «нагнітають від заздрості».

В результаті 30 депутатів з 35 присутніх підтримали питання.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: