fbpx

У Франківську встановили "смітник агітації", аби звільнити місто і мізки від передвиборної макулатури

Політика 12:19, 08.07, 2019

Зібрану передвиборну продукцію перероблять на папір, з якого надрукують дитячу книжку. 

Кандидат в народні депутати від івано-франківського виборчого округу Віктор Вінтоняк ще на початку виборчої кампанії відмовився від паперової агітації. Зараз він закликає усіх учасників виборчої гонки не витрачати кошти на рекламну продукцію й не засмічувати місто і мізки виборців нереальними обіцянками.

«Ми не маємо забруднювати місто дурними і пустими обіцянками. Ми маємо навчитися думати – не вірити словам і гаслам, а зважати на те, що людина робить. Нехай цей куб буде таким собі антирейтингом обіцянок», – сказав Віктор Вінтоняк.

Вінтоняк вважає, що сьогодні виборцям достатньо вебсайтів, сайту ЦВК та сторінок у соцмережах, аби дізнатися все, що потрібно, про кандидатів.

У Франківську встановили "смітник агітації", аби звільнити місто і мізки від передвиборної макулатури 1

“Багато кандидатів зараз намагаються підібрати якісь слова, слогани, прикритися партійними гаслами, не маючи за собою ніяких справ, ніяких реалізованих проектів. Мені це не потрібно, я не забуду свої обіцянки і слогани, бо я так живу”, – каже Вінтоняк.

Сьогодні команда Віктора Вінтоняка на початку вулиці Незалежності встановила “Агітаційний смітник”: у куб з антивандального пластику франківці можуть скидати паперові агітматеріали, які роздають на вулицях.  

У Франківську встановили "смітник агітації", аби звільнити місто і мізки від передвиборної макулатури 2

Кожні кілька днів макулатуру з “агітаційного смітника” забиратимуть, а після виборів її перероблять на папір та надрукують з нього книжку для дітей.

Віктор Вінтоняк балотується до Верховної Ради в Івано-Франківську

Вінтоняк зазначає, що за 20 років роботи на фінансовому ринку супроводжував і реалізував проекти у сфері освіти, спорту, видавничої діяльності і фестивального руху. З 2017 року очолює Агенцію регіонального розвитку Івано-Франківської області і бачить у краї великі амбіції.

За його словами, Івано-Франківськ цілком може стати цифровою столицею України, столицею креативу.

“Для цього є всі підстави. Ми багато чуємо про активний розвиток ІТ-сектору, ми знаємо, як у місті розвивається видавнича, дизайнерська індустрії, фестивальний рух. Це все є ланцюжки доданої вартості через активності і професійний ріст людей”, – сказав Вінтоняк.

Політична реклама

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: