fbpx

Шмигаль запропонував Зеленському повернути на посади трьох голів РДА, призначених Порошенком

Політика 10:21, 11.11, 2019

Всі кандидатури на посади голів райдержадміністрацій на Прикарпатті пройшли погодження у Кабміні та Офісі президента і чекають на призначення. Про це заявив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль в інтерв’ю ОТБ «Галичина», пише КУРС.

«Всі кандидатури подані і пройшли погодження і в Кабінеті міністрів, і в Офісі президента. Вони всі проходили через проєкт LIFT, вони всі проходили співбесіди і в мене, і в Офісі президента через кадрові комісії, психологів, знання законодавства. Тобто весь процес, який ми планували провести за допомогою проекту LIFT, він був пройдений, і сьогодні голови РДА фактично в режимі очікування підписання розпоряджень», – розповів Шмигаль.

За його словами, процес підписання розпоряджень про призначення голів РДА затягується через те, що до президента надійшло дуже багато документів на підпис.

«По всій Україні це 233 подання на призначення голів РДА. Це величезні пакети документів, тому трохи займає часу вже на київському рівні опрацювати ці документи та поставити на підпис», – каже Денис Шмигаль.

За його словами, три попередні голови РДА отримали шанс залишитися на посадах.

«Ми декларували зразу, що проєкт LIFT відкритий для всіх. І чинні голови РДА, заступники, працівники мали абсолютно рівні можливості подаватися, проходити всі етапи, виходити на співбесіду, проходити перевірку у Службі безпеки, яка підтверджує причетність або непричетність до корупційних схем. Голови РДА, які пройшли всі тести, отримали змогу залишитися на посадах», – пояснює Шмигаль.

Однак прізвища голів РДА, які будуть перепризначені, Шмигаль поки що не називає.

«Я не можу прізвища назвати, поки президент не підписав розпорядження. Буде підписано – тоді я кажу, хто ці люди, тому що кінцеве рішення приймає президент», – каже Шмигаль.

Нагадаємо, у вересні Зеленський звільнив усіх 14 голів РДА на Прикарпатті.

У серпні Шмигаль оголосив про початок прийому резюме кандидатів на посаду очільників усіх 14 райдержадміністрацій Прикарпаття. Відбір на посади проходив через проєкт команди президента LIFT.

Нещодавно Шмигаль розповів, як відбирають кандидатів на посади голів районних держадміністрацій.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: