fbpx

"Теплий дім" готовий заплатити колекторам мільйон гривень, щоб стягнути з франківців борги

Суспільство 17:15, 05.02, 2020

Комунальне підприємство “Теплий дім” (донедавна “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”) оголосило тендер на послуги агентств зі стягнення заборгованості за послуги з управління багатоквартирними будинками.

Прогнозована сума стягненої заборгованості по боржниках становить 4 млн грн. Очікувана вартість закупівлі послуг – 1,05 млн грн. Тобто підприємство готове віддати колекторам 25% від стягнених боргів. Тендер виграє фірма, яка запропонує меншу ціну.

Як йдеться у тендерній документації, у підприємства приблизно 4700 боржників, кожен з яких боргує “Теплому дому” більше як три місяці. Це виключно фізичні особи. Середня сума боргу – 1065,31 грн.

Відповідно до проєкту договору, “Теплий дім” надаватиме колекторському агентству до 10 числа кожного місяця інформацію про боржників, в тому числі дані про зміни суми боргу (оплата, списання, перерахунок та інше).

Зі свого боку колектори повинні “заохочувати” франківців виплатити борг через SMS та IVM (Interactive Voice Messaging) – систему автоматичного здійснення дзвінків. А також можуть надсилати боржникам листи, телеграми, претензії і навіть позовні заяви та особисто з ними зустрічатися.

“Теплий дім” приймає тендерні пропозиції до 20 лютого, аукціон відбудеться 21 лютого.

Послуги колекторське агентство надаватиме з березня до кінця 2020 року.

Нагадаємо, наприкінці грудня міська рада прийняла рішення перейменувати комунальне підприємство “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” на комунальне підприємство “Теплий дім”.

Як писав КУРС, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків поставив завдання КП “Теплий дім” заробляти на себе.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: