fbpx

На виборах ректора ІФНМУ переміг Роман Яцишин

Суспільство 16:20, 26.01, 2024

Сьогодні, 26 січня, Івано-Франківський національний медичний університет обрав нового ректора у другому турі виборів, інформує КУРС.

За посаду змагалися професори Роман Яцишин і Микола Островський, які отримали найбільше голосів у першому турі виборів 19 січня.

За результатами другого туру найбільшу підтримку отримав професор, доктор медичних наук, декан медичного факультету ІФНМУ Роман Яцишин – 644 голоси. Його суперник Микола Островський здобув 360 голосів.

Всього участь в голосуванні другого туру взяли 1015 виборців з 1147. Не підтримали жодного кандидата 9 виборців. Недійсними визнано 2 бюлетені. Вибори пройшли без порушень.

Як писав КУРС, на посаду ректора ІФНМУ Міністерство охорони здоров’я України до виборів ректора ІФНМУ допустило трьох кандидатів. Це професор Микола Островський, доцент Руслан Савчук та професор Роман Яцишин. У першому турі 19 січня жоден із претендентів не набрав достатньої кількості голосів (50%+1) для перемоги. Найбільше голосів тоді отримав Роман Яцишин – 557. Микола Островський здобув друге місце – 385 голосів. Руслан Савчук отримав 87 голосів і не пройшов у другий тур.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: