fbpx

Не минуло й чотирьох років: перемогу Осташука в конкурсі на головного лісівника Прикарпаття визнали незаконною

Суспільство 13:20, 04.01, 2021

Івано-Франківський окружний адміністративний суд визнав незаконним рішення конкурсної комісії про визначення Романа Осташука переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади начальника Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства.

28 грудня колегія суддів Івано-Франківського адміністративного суду  задовольнила позов Романа Олійника до Державного агентства лісових ресурсів України та скасувала рішення конкурсної комісії від 31 березня 2017 року про визначення результатів конкурсу на зайняття вакантної посади начальника Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Також рішенням суду з Державного агентства лісових ресурсів України на користь Романа Олійника стягнуто 1120 грн судового збору та 21 250 грн витрат на юридичну допомогу.

Рішенням, яке днями скасував суд, конкурсна комісія Держлісагентства рекомендувала призначити начальником Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслана Осташука, який не зміг пригадати тем своїх наукових праць.

Нагадаємо, у квітні 2017 року кандидат на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Олійник оскаржив результати конкурсу.

У червні 2017 Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Романа Олійника до Держлісагентства про скасування рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Після цього Роман Олійник дійшов до Верховного Суду, який зобов’язав суд першої інстанції переглянути справу, врахувавши всі докази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хвороби лісу: Роман Олійник про пожежі, вирубки, корупцію, втрати і надії лісової галузі

Рішення  Івано-Франківського окружного адміністративного суду ще може бути оскаржене в апеляції протягом 30 днів.

Зазначимо, Руслан Осташук був звільнений з посади начальника управління у травні 2019 року. Він написав заяву за власним бажанням.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: