fbpx

Після відкриття McDonald’s у Франківську вирішили змінити схему організації руху в районі Епіцентру

Суспільство 11:47, 22.04, 2021
НА ФОТО: Відкриття McDonald’s в Івано-Франківську спричинило затори на вулиці Миколайчука. Фото Руслана Веселого

В Івано-Франківську збирають позачергове засідання Комісії з питань безпеки руху, щоб розглянути питання зміни схеми організації дорожнього руху в районі ТЦ «Арсен», ТЦ «Епіцентр», McDonald’s.

“Міська влада і, зокрема, Комісія з безпеки руху не розглядала і не затверджувала існуючу схему, але ми не можемо залишатись осторонь від проблеми, що виникла, і повинні оперативно запропонувати шляхи її вирішення”, – повідомив голова комісії, заступник міського голови Михайло Смушак.

Він зазначає, що проблема там не у відкритті McDonald’s.

“McDonald’s – це добре для міста. Хоча б із точки зору того, що за його наявністю різноманітні західні інституції оцінюють рівень розвитку того чи іншого населеного пункту на світовій мапі”, – повідомляє Смушак.

За його словами, проблема – у формальному та поверховому підході до такого важливого питання, як організація дорожнього руху для відвідувачів цього закладу.

“На жаль, цей випадок далеко не поодинокий. У нас цілі квартали будуються без розуміння і попереднього моделювання того, як потім мешканці будуть добиратися додому”, – додав чиновник.

Зазначимо, після відкриття ресторану МакДональдз на вулиці Миколайчука, 2 почали утворюватися великі затори із охочих заїхати на МакДрайв. Через це мешканцям мікрорайону і відвідувачам “Епіцентру” доводиться проводити значний час у заторах, щоб добратися до пункту призначення.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: