fbpx

Родичі хворої на COVID-19 породіллі з Болехова самі ховали померлу

Суспільство 19:40, 01.04, 2020

Сьогодні в Болехові поховали 37-річну породіллю, яка померла від коронавірусної хвороби в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі.

Міська влада Болехова відмовилася організовувати поховання жінки. Про це WestNews повідомила сестра Галини Оксана Стасевич.

“Вони нам спочатку казали, що привезуть тіло спеціальні люди в спецодязі. Потому сказали, щоби ми забирали його самі. Ми самі викопали яму – найняли трактор, якось домовилися зі священником, а тепер ховати маємо також самі – ніхто нам людей не дає. Нас на цвинтар не пускають, пішли тільки четверо чоловіків з родини – молодший брат, швагри. В міській раді Болехова сказали, щоби ми їх не лякали, бо вони вже лякані”, – говорить зі сльозами Оксана.

В результаті ховали власну сестру її брати і шваґро.

Обурена сестра померлої зняла на відео поховання. За її словами, в кадрі – на цвинтарі з фотоапаратом – був представник Болехівської міської ради. Він фільмував процес.

У Болехові поховали 37-річну жінку, яка померла в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі.

У Болехові поховали 37-річну жінку, яка померла в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі.

Опубліковано WestNews Середа, 1 квітня 2020 р.

“Люди в білому комбінезоні – це ЖКП працівники. А їх там аж 2! І яму копали вони. Знаю це достеменно, бо перед цим похованням ховали нашого колегу. Саме сьогодні. За пару годин перед цим”, – прокоментувала повідомлення в групі “Підслухано в Болехові” Любов Крапцова.

Нагадаємо, 37-річна жінка з Болехова померла 30 березня в обласному перинатальному центрі. Наступного дня у померлої породіллі лабораторно підтвердили Covid-19.

Вчора заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Чемний сказав, що жінка поступила на планове лікування в Обласний перинатальний центр 10 березня без ознак ГРВІ і не зізнавалася, що була за кордоном.

Однак родичка померлої розповіла, що її 37-річна сестра повернулася в Україну з Польщі ще 20 листопада 2019 року. Вона показала відмітки у паспорті померлої. Та сказала, що не розуміє, чому смерть сестри можуть пов’язувати з цією поїздкою.

Пізніше з’ясувалося, що в обласному пологовому будинку померла друга жінка з коронавірусом, чотири лікарі інфіковані.

КУРС писав, що мер Франківська просить гідно ховати померлих від COVID-19 – “Це наші брати і сестри”

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: