fbpx

Письменник Степан Процюк звільняється з ПНУ і просить підтримки

Суспільство 20:08, 09.02, 2020

Франківський письменник Степан Процюк виступив у мережі з публічною заявою – повідомив, що звільняється з Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, де викладав десятки років.

“Друзі, я звільняюся з університету, де пропрацював майже тридцять років. Не приховую, відчуваю душевний біль, але інакше не міг. Нехай не сумують ті студенти, що любили мої лекції. Грошових накопичень не маю. Я всі ті роки чесно (покоління студентів, що пам’ятає мої лекції, підтвердить це кожному охочому) намагався власноручно втілювати своєю роботою життя університету власної мрії. Щось таки і вдалося.

Я звільняюся добровільно, керуючись виключно внутрішніми спонуками. Слово «чесно» для мене означає те, що воно насправді означає. Я ніколи ним не прикривався і не прикриваюся”, – написав Степан Процюк.

Він звернувся до своїх читачів і до спільноти по підтримку письменницької праці:

“Тепер – як ніколи! – якщо Україні і українцям у світі ще потрібні письменники, відкритий до пропозицій літературних зустрічей, публічних лекцій, видання мого нового роману «Пальці поміж піском» (про радянську Україну 1950-х), перевидань моїх книг, написання колонок і т. д. Більше у мене нема нічого, і вже пізно вчитися замішувати на заробітках цемент”. 

Нагадаємо, у Палаці Потоцьких презентували кіносценарій за мотивами роману франківського письменника Степана Процюка “Травам не можна помирати”

КУРС писав, що прикарпатський письменник, викладач ПНУ Степан Процюк розпочав у YouTube цикл лекцій про українську літературу XIX-XXI ст.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: