вівторок, 23 жовтня

У Франківську ялинки в горщиках висадять на алею в міському парку

Директорка КА "Центр розвитку і рекреації" Руслана Василюк та ініціаторка акції "Збережи ліс. Подаруй ялинку місту" Вероніка Томачинська розповіли, що ялинки з горщиків будуть висаджувати у міському парку.

Після закінчення новорічно-різдвяних свят ялинку можна буде привезти у міський парк чи залишити у зеленому господарстві, яке потім бере на себе обов’язок висадити їх у відкритий ґрунт, пише Репортер.

"Ялинки в горщиках можна висаджувати і взимку. Нам весни чекати не треба. А в квартирі, де є опалення, потрібно постійно доглядати за нею", – говорить Вероніка Томачинська.

Руслана Василюк каже, що у міському парку під кінець січня будуть готові прийняти першу партію ялинок.

Мешканцям, які придбали додому ялинки в горщиках, радять дотримуватися необхідних умов, щоб деревце не засохло у квартирі.

Ірина Бабій, прес-секретар Франківського управління лісового господарства, розповідає, що цьогоріч вперше провели масову акцію з продажу ялинок у горщиках:

"Донині в Клубівці приїжджали люди і купували, а цього року вперше провели таку акцію з продажу ялинок в горщиках".

Наступного року планують продавати не лише смерічку, а й ялицю.

Для висаджування температура ґрунту має бути не нижче нуля. Горщик потрібно поставити у ширшу посудину з гравієм і поливати не частіше, ніж двічі на тиждень, постійно зволожувати хвою і провітрювати приміщення.

За два дні у Франківську продали майже 200 саджанців на 16 тис грн.

Нині у Клубівцях залишилося ще 18 ялинок. Наступного року обіцяють збільшити кількість саджанців та їх різновид.

Про час і місце прийому ялинок обіцяють повідомити ще додатково.

КОМЕНТУВАТИ