fbpx

Допросилися: Кабмін виділив Франківську 60 мільйонів на міст через Бистрицю-Солотвинську

Суспільство 17:15, 04.11, 2020
НА ФОТО: Фото Юрія Жураківського

Кабінет міністрів затвердив порядок та умови надання субвенції державного бюджету обласному бюджету Івано-Франківської області на будівництво моста через річку Бистриця-Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна.

«Уряд продовжує допомагати регіонам, які постраждали від стихійних лих чи потребують зараз додаткових коштів для відновлення інфраструктури. Так, ми затвердимо субвенцію у розмірі 60 млн грн для будівництва мосту через річку Бистриця-Солотвинська, а також декількох транспортних розв’язок, які були пошкоджені під час повені», – повідомив на засіданні Кабміну прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, йдеться про кошти, які  17 вересня виділила Верховна Рада на будівництво мосту в Івано-Франківську.  

Як писав КУРС, будівництво моста розпочалося у 2017 році. Воно передбачає три черги: перша – будівництво розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна, друга – будівництво під’їзної дороги з вулиці Хіміків, третя – спорудження самого моста.

Роботи почали з кінця – з третьої черги. На початку липня 2017 року управління капітального будівництва (УКБ) міськвиконкому оголосило тендер з очікуваною вартістю 206,6 млн грн.

Найнижчу ціну тоді запропонувала фірма “Мостобудівельний загін №112” – 120 млн грн – і виграла тендер.

Вже через рік, 3 жовтня 2018 року, міське УКБ укладає угоду з ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” про додаткові роботи з будівництва мосту на 58,35 млн грн.

Подорожчання робіт міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пояснював зростанням вартості металу. Він стверджував, що місто вже заплатило за будівництво моста 136 млн грн.

За підрахунками народної депутатки Оксани Савчуккошторисна вартість будівництва становить 594,6 млн грн.

КУРС писав, що станом на 1 вересня 2020 року замовник прийняв та оплатив роботи на суму 81 266 476, 69 гривень

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: