fbpx

Досвідом операцій військовим поділилися у Франківську канадські та американські хірурги

Здоров'я 20:10, 15.10, 2023

Сьогодні у Франківську відбувся симпозіум для хірургів – так розпочалася жовтнева міжнародна місія «Face the Future Ukraine-2023». Провідні канадські та американські пластичні хірурги та медичні сестри вже втретє завітали до України, аби поділитися своїм досвідом та провести реконструктивні операції.

Про це повідомила організаторка місії на базі Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Наталія Комашко. Разом з українськими лікарями закордонні медики проведуть 30 реконструктивних операцій. Серед пацієнтів — військові і цивільні з різних куточків України.

КУРС писав, що в ОКЛ втретє проведуть безоплатні пластичні операції на обличчі та шиї

Досвідом операцій військовим поділилися у Франківську канадські та американські хірурги 1

На нинішньому відкритті Другого міжнародного симпозіуму «Реконструктивна хірургія голови та шиї у воєнний час» у Франківську побував міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

“Це той зразковий приклад міжнародного медичного партнерства, який ми хочемо розвивати та масштабувати. Повномасштабна війна поставила перед нами чимало викликів. Один з них — наслідки вогнепальних та мінно-вибухових травм. Це питання трансформувалось з одиничних випадків в загальнонаціональну потребу в реконструктивній хірургії”, – зазначив Ляшко.

Досвідом операцій військовим поділилися у Франківську канадські та американські хірурги 2

Також Ляшко зустрівся з головою ОВА Світланою Онищук і головою облради Олександром Сичем. “Говорили про стан надання медичної допомоги в області, плани подальшого розвитку, яка ще допомога потрібна від МОЗ та які пріоритети місцевої влади як з точки зору стратегічних речей, так і поточних”, – відзвітував міністр.

Нагадаємо, під час першої міжнародної місії проведено було проведено 29 операцій, під час другої — 31. Консультації отримали більше як 300 пацієнтів.

16 жовтня відбудеться ІІ Міжнародний симпозіум для медсестер «Особливості ведення пацієнтів з військовими травмами та посттравматичними розладами».

17-20 жовтня — реконструктивні хірургічні втручання з практичними майстер-класами та онлайн-трансляцією з операційних для учасників симпозіуму.

Досвідом операцій військовим поділилися у Франківську канадські та американські хірурги 3

Гуманітарна програма створена у співпраці з благодійним проєктом Still Strong, Razom for Ukraine, Метінвест, Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї, Face the Future foundation.

Читайте: Керівниця міжнародних місій в ОКЛ, лікарка Наталія Комашко стажувалася в клініці Нью-Йорка

КУРС писав: У списках 300 військових: у жовтні відбудеться третя місія американських хірургів до Франківська

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: