fbpx

Дві фірми змагалися за стягнення комунальних боргів з франківців – переміг колектор зі стажем

Суспільство 15:07, 21.02, 2020

Сьогодні на платформі ProZorro відбувся аукціон на послуги агентств щодо стягнення заборгованості з франківців перед КП “Теплий дім” (донедавна “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”) .

Як писав КУРС, очікувана вартість закупівлі послуг – 1,05 млн грн. У тендерній документації КП “Теплий дім” спершу вказало суму стягненої заборгованості по боржниках 4 млн грн, але згодом цю цифру змінили на 5 млн грн.

У тендері взяли участь два учасники: київське ТОВ “Служба стягнення заборгованості” та львівське Адвокатське об’єднання “Західна правова група”.

Найменшу ціну – 1 млн грн – запропонувала “Служба стягнення заборгованості”. Другий учасник “Західна правова група” вперше брав участь у тендері і оцінив свої послуги всього на 5 тис. грн дорожче за конкурента.

ТОВ “Служба стягнення заборгованості” зареєстроване у Києві, колекторські послуги надає з 2008 року. Найбільші контракти укладені з ЛМКП “Львівтеплоенерго” – майже на 2 млн грн, КП “Теплопостачання міста Одеси” – 1,9 млн грн, КП “Чорноморськтеплоенерго” – 1,7 млн грн, КП “Мукачівводоканал” – 1,2 млн грн, КП «Жовтоводськтепломережа» – 1,16  млн грн.

Якшо КП “Теплий дім” визнає переможцем ТОВ “Служба стягнення заборгованості”, то колектори почнуть працювати в Івано-Франківську вже з березня.

За умовами договору, переможець тендеру має до кінця року вибити 5 млн боргу з 4700 іванофранківців, кожен з яких боргує “Теплому дому” понад три місяці.

Нагадаємо, “Теплий дім” надаватиме колекторському агентству до 10 числа кожного місяця інформацію про боржників, в тому числі дані про зміни суми боргу (оплата, списання, перерахунок та інше).

Зі свого боку колектори повинні “заохочувати” франківців виплатити борг через SMS та IVM (Interactive Voice Messaging) – систему автоматичного здійснення дзвінків. А також можуть надсилати боржникам листи, телеграми, претензії і навіть позовні заяви та особисто з ними зустрічатися.

Нагадаємо, наприкінці грудня міська рада прийняла рішення перейменувати комунальне підприємство “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” на комунальне підприємство “Теплий дім”.

Як писав КУРС, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків поставив завдання КП “Теплий дім” заробляти на себе.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: