Франківський «Ураган» – чемпіон України з футзалу

Спорт 19:55, 18.05, 2021

НФК «Ураган» здолав херсонський «Продексім» та вдруге в історії став чемпіоном України з футзалу.

18 травня в Івано-Франківську відбувся четвертий матч серії за золоті медалі чемпіонату України серед команд Favbet Екстраліги. На 15-й хвилині Роман Кордоба вивів «Ураган» вперед. Більше у першому таймі команди не забивали. На 22-й хвилині гравець «Продексіму» Роніньйо зрівняв рахунок. Втім, вже за дві хвилини Даниїл Абакшин з передачі Ярослава Лебедя вивів «Ураган» вперед – 2:1. На 26-й хвилині влучно пробив Сергій Коваль – 3:1. На 33-й хвилині «Продексім» завдяки влучному удару Даніеля скоротив відрив – 3:2. За 30 секунд до фінальної сирени Руслан Шеремета забив у порожні ворота «Продексіму». За 19 секунд до сирени Руслан Шеремета забив ще один м’яч у порожні ворота та встановив фінальний рахунок матчу – 5:2.

Нагадаємо, перші два поєдинки у Херсоні завершилися перемогами «Урагану». Третій матч, який відбувся 17 травня в Івано-Франківську, виграв «Продексім». Основний час матчу завершився з рахунком 1:1, а в екстратаймах сильнішими виявилися херсонці – 2:4 у підсумку. Попередній раз “Ураган” ставав чемпіоном України у сезоні 2010/2011.