fbpx

Майкл Щур висміяв боротьбу Франківської міськради з гомосексуалізмом

Стиль життя 08:55, 25.12, 2017

Відомий шоумен у новому випуску своєї програми "#@)₴?$0 з Майклом Щуром" висміяв звернення Івано-Франківської міськради щодо заборони пропаганди гомосексуалізму в Україні. Не оминув увагою і встановлення у місті хреста тверезості.

“Україна потерпає від диктатури… диктатури гомосексуальності. Першими це помітили в регіоні, де ця проблема стоїть найгостріше. Як відомо, Івано-Франківськ – українська мекка геїв та лесбійок. Саме тому депутати Франківської міськради кинулися рятувати нас з вами – всю Україну, поки не пізно”,  зазначив у шоу Майкл Щур.

Як повідомляв КУРС, 15 грудня Івано-Франківська міська рада одноголосно прийняла звернення до керівництва держави з вимогою законодавчо заборонити пропаганду гомосексуалізму в країні та захистити традиційну сім’ю. Звернення викликало насмішки та обурення у користувачів соцмереж, про нього відгукнулися відомі блогери, активісти, правозахисники, політики.

“Як, на їхню думку, виглядає ця пропаганда? На вулицях, ніби свідки Єгови, стоять свідки ЛГБТ і роздають агітаційні листівки? Чи хтось знімає мотиваційні ролики на західні гранти?” – розмірковує Майкл Щур.

Також гуморист звернув увагу на заміну хреста тверезості на Привокзальній площі в Івано-Франківську.

“Перший хрест тверезості, другий… Схоже, що алкогольна залежність мешканців Івано-Франківська переходить у залежність від хрестів проти алкогольної залежності”, – резюмував Майкл Щур.

Як повідомляв КУРС, хрест тверезості  ідея міського голови Руслана Марцінківа, якою він загорівся після поїздки до португальського “міста архієпископів” Браги. Тоді Марцінків заявив, що у Франківську бракує церков, а хрест допоможе подолати пияцтво.

У лютому символічний “хрест тверезості” встановили в Івано-Франківську кілька франківців, що назвалися “свідомими громадянами”Будівництвом храмів і встановленням хреста тверезості міський голова Руслан Марцінків планує побороти у місті алкоголізм та зменшити кількість самогубств.

Відтак міський голова Руслан Марцінків доручив департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою привести до порядку хрест тверезості на Привокзальній площі за заявив, що він має стати туристичною принадою.

З 03:38 – про заяву міськради та хрест тверезості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: