fbpx

Марцінків проситиме з держбюджету ще 150 мільйонів на міст

Суспільство 11:08, 17.12, 2020

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що місто отримало з держбюджету 60 млн грн на будівництво моста через Бистрицю-Солотвинську, які Верховна Рада виділила ще у вересні цього року.

«60 мільйонів є. Буквально вчора прийшли. Це означає, що ми продовжимо роботи», – сказав Марцінків в ефірі радіо «Західний полюс».

Субвенцію у розмірі 60 млн грн на добудову моста Верховна Рада затвердила 17 вересня цього року. На початку листопада Кабінет міністрів затвердив порядок та умови надання субвенції. Відтак кошти з держбюджету надійшли до Івано-Франківської обласної державної адміністрації і аж тепер – в місто.

Марцінків також зазначив, що клопоче про виділення ще 150 млн грн на будівництво розв’язки до нового мосту. За його словами, невдовзі буде оголошений тендер і вже у березні-квітні наступного року розпочнеться будівництво.

 «Це буде дуже великий виклик, і треба буде дуже швидко це робити, тому готуємося до того», – повідомив Руслан Марцінків.

Нагадаємо, тендер на будівництво розв’язки з очікуваною вартістю 329 690 000 гривень управління капітального будівництва міськвиконкому оголосило у липні цього року.

Документи на тендер подали три учасники: ТОВ “ПБС” (наближене до екснардепа Олександра Шевченка), ТОВ “БК “Адамант”, ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” (пов’язують з екснардепом від Партії регіонів Володимиром Продивусом).

Аукціон планували провести 24 вересня. Але 18 вересня УКБ дискваліфікувало учасника ТОВ «ПБС».

“ПБС” 23 вересня оскаржило рішення до Антимонопольного комітету. Скаржник просив скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції “ПБС” та не допустити до аукціону ТОВ “БК “Адамант” і ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” через невідповідність вимогам тендерної документації. Поки розглядалася скарга, дату проведення аукціону перенесли на 9 листопада.

За результатами розгляду скарги АМКУ зобов’язав УКБ скасувати рішення про допущення до аукціону ТОВ “БК “Адамант”. Тендерний комітет 2 листопада виконав вимоги АМКУ та не допустив цього учасника до аукціону.

Оскільки до аукціону допустили лише ТОВ “Мостобудівельний загін № 112”, то тендерний комітет скасував аукціон взагалі через “допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій”.

Довідка:

Будівництво моста розпочалося у 2017 році. Воно передбачає три черги: перша – будівництво розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна, друга – будівництво під’їзної дороги з вулиці Хіміків, третя – спорудження самого моста.

Роботи почали з кінця – з третьої черги. На початку липня 2017 року управління капітального будівництва (УКБ) міськвиконкому оголосило тендер з очікуваною вартістю 206,6 млн грн.

Найнижчу ціну тоді запропонувала фірма “Мостобудівельний загін №112” – 120 млн грн – і виграла тендер.

Вже через рік, 3 жовтня 2018 року, міське УКБ укладає угоду з ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” про додаткові роботи з будівництва мосту на 58,35 млн грн.

Подорожчання робіт міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пояснював зростанням вартості металу. Він стверджував, що місто вже заплатило за будівництво моста 136 млн грн.

За підрахунками народної депутатки Оксани Савчуккошторисна вартість будівництва становить 594,6 млн грн.

КУРС писав, що станом на 1 вересня 2020 року замовник прийняв та оплатив роботи на суму 81 266 476, 69 гривень

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: