fbpx

Найнижчу ціну на розв’язку до пасічнянського мосту запропонувала фірма "Адамант"

Суспільство 16:28, 31.05, 2021

З третьої спроби відбувся тендер на будівництво транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків – Надрічна в Івано-Франківську.

До аукціону допустили трьох учасників: ТОВ “Мостобудівельний загін-112”, наближене до екснардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса, ТОВ «ПБС», яке пов’язують з екснардепом, депутатом облради Олександром Шевченком, та ТОВ “Будівельна компанія “Адамант”.

Найменшу ціну запропонувало ТОВ БК “Адамант” – 219 млн грн. ТОВ “ПБС” готове будувати за 257,7 млн грн, ТОВ “Мостобудівельний загін-112” 257,8 млн грн.

До речі, ТОВ “Мостобудівельний загін-112” та будівельна компанія “Адамант” надали довідки, що планують залучати одного й того самого інженера-проєктувальника – Дітковського Сергія Леонідовича, що може свідчити про змову між ними.

БК “Адамант” зареєстрована у місті Мукачево Закарпатської області. Засновниками фірми є киянин Петро Левченко та мешканець Ужгорода Роман Топазли, який також є директором фірми.

Протягом 5 днів після підписання договору замовник має заплатити підряднику 60% авансу. Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2022 року.

Нагадаємо, аукціон на будівництво розв’язки з очікуваною вартістю 329 690 000 гривень був запланований на 5 травня. Тендерний комітет Управління капітального будівництва (УКБ) Івано-Франківської міської ради 19 квітня допустив до аукціону всіх трьох учасників.

Аукціон перенесли через те, що “Мостобудівельний загін №112” звернувся до адмінколегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель зі скаргою, в якій просив зобов’язати міське УКБ скасувати рішення про допуск до аукціону фірми “ПБС”. Однак комісія прийняла рішення відмовити скаржнику.

Як писав КУРС, це вже третій тендер на розв’язку. Всі три учасники подавали документи на тендер і минулі рази. У двох попередніх тендерах УКБ дискваліфікувало фірму “ПБС”, тому “ПБС” успішно оскаржувала закупівлю до Антимонопольного комітету. Тоді УКБ просто скасовувало аукціони.

Нагадаємо, будівництво моста через Бистрицю-Солотвинську, яке розпочалося у 2017 році, передбачає три черги: перша – будівництво розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна, друга – будівництво під’їзної дороги з вулиці Хіміків, третя – спорудження самого моста.

Роботи почали з кінця – з третьої черги. На початку липня 2017 року управління капітального будівництва (УКБ) міськвиконкому оголосило тендер з очікуваною вартістю 206,6 млн грн. Найнижчу ціну тоді запропонувала фірма “Мостобудівельний загін №112” – 120 млн грн – і виграла тендер. Вже через рік, 3 жовтня 2018 року, міське УКБ укладає угоду з ТОВ “Мостобудівельний загін № 112 ” про додаткові роботи з будівництва мосту на 58,35 млн грн.

Вже понад рік роботи призупинені через відсутність фінансування.

Минулого року місто отримало з держбюджету 60 млн грн на будівництво моста і Марцінків зазначив, що проситиме ще 150 мільйонів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: