fbpx

Міст зроблений. А будівництво розв’язки не починають через перевірки, – Марцінків

Суспільство 19:23, 10.07, 2021

Початок робіт з будівництва розв’язки до мосту через Бистрицю-Солотвинську відкладають через перевірки. Про це заявив міський голова Руслан Марцінків в щоденному онлайн-ефірі у фейсбуці.

Як писав КУРС, управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради 30 червня підписало договір з переможцем тендеру ТОВ БК «Адамант» на будівництво транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків – Надрічна в Івано-Франківську. Відповідно до договору генпідрядник повинен розпочати роботи протягом 10 днів з дня підписання угоди – тобто до 10 липня.

«Сьогодні ми маємо перевірку Антимонопольного комітету, а також правоохоронних органів на проведення самого тендеру», – сказав Марцінків і зауважив, що це відтягує початок робіт.

Які правоохоронні органи проводять перевірки, Марцінків не уточнив, як і те, яким чином перевірки можуть затримувати початок робіт за вже підписаною угодою.

Також Руслан Марцінків зазначив, що нібито веде перемовини з фірмою «ПБС», яка виграла тендер на ремонт старої вулиці Надрічної.

«Ми зараз в перемовинах з компанією “ПБС”, щоб вони стали і заасфальтували. Тому що ми хочемо частину транспорту пустити по старій Надрічній. Ми прийняли рішення перекрити дві полоси Надрічної для того, щоби встановлювати опори», – повідомив міський голова.

За його словами, Надрічну перекриють приблизно 1 серпня. Відзначимо, тендер на капітальний ремонт старої частини вулиці Надрічної був проведений ще у квітні 2019 року. Роботи вартістю 28,71 млн грн мали бути виконані до кінця 2019 року. Втім, місто не заплатило аванс підряднику і ніяких додаткових угод, які б передбачали продовження договору, не було укладено. Відтак договір на сьогодні вже недійсний, тож про які перемовини говорить Марцінків – незрозуміло. До того ж місто боргує кошти компанії “ПБС” за кілька вже зданих об’єктів.

Також Марцінків повідомив, що є 100 млн грн на будівництво розв’язки – 60 млн грн, які місто отримало з держбюджету минулого року, та 40 млн передбачено з міського бюджеу.

«Цього не вистачить, але ми працюємо над цим», – сказав Марцінків і зазначив, що роботи найближчим часом активно відновляться.

Заяви про те, що роботи відновляться “найближчим часом” Марцінків робить регулярно вже протягом року, однак вони все ніяк не відновлюються: на будмайданчику вже більше року відсутні техніка і робітники.

Нагадаємо, тендер на будівництво розв’язки, що є однією зі складових будівництва пасічнянського мосту, відбувся з третього разу. Найменшу вартість робіт на аукціоні запропонувало ТОВ БК “Адамант” – 219 млн грн. 

Роботи почали з кінця – з третьої черги. На початку липня 2017 року управління капітального будівництва (УКБ) міськвиконкому оголосило тендер з очікуваною вартістю 206,6 млн грн. Найнижчу ціну тоді запропонувала фірма “Мостобудівельний загін №112” – 120 млн грн – і виграла тендер. Вже через рік, 3 жовтня 2018 року, міське УКБ укладає угоду з ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” про додаткові роботи з будівництва мосту на 58,35 млн грн.

Міст мали завершити у серпні 2019-го, але в термін згідно з договором не вклалися. Вже понад рік роботи на об’єкті не ведуться зовсім через відсутність фінансування.

Руслан Марцінків в онлайн-ефірі на своїй сторінці у фейсбуці навіть заявив, що роботи з будівництва моста начебто завершені (!), все решта має робити підрядник, який виграв тендер на будівництво розв’язки.

«Щодо моста, то самий міст зроблений. Розв’язка передбачає долучення до полотна моста. Тому що це такий клевер, який має забезпечити виїзд транспорту, і особливо виїзд великогабаратного транспорту. Тому все в роботі», – запевнив Руслан Марцінків.

Міст зроблений. А будівництво розв’язки не починають через перевірки, – Марцінків 1
“Зроблений” міст

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: