fbpx

Ремонт старого моста на Пасічну відклали – нема грошей

Суспільство 14:17, 13.01, 2022
НА ФОТО: фото Руслан Веселий

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що ремонт пасічнянського моста, який планували розпочати на початку 2022 року, відкладається через брак коштів.

Про це мер заявив в ефірі «Західного полюсу».

Руслан Марцінків повідомив, що в ніч з 14 на 15 січня перекриють дві смуги на вулиці Надрічній, щоб будувати розв’язку до нового мосту через Бистрицю-Солотвинську. Раніше Марцінків анонсував перекриття Надрічної з 10 січня.

«Вирішили у робочі дні не перекривати, хоча ми виставили всі знаки. І з п’ятниці на суботу спочатку дві полоси перекриємо для робіт по розв’язці моста на Пасічну. Тому прохання врахувати це у своїх поїздках і не планувати, особливо в час пік, туди їхати», – порадив водіям міський голова.

За його словами, спочатку перекриють дві смуги на Надрічній, а з березня планують перекрити всю вулицю. Об’їзд буде здійснюватися по старій частині вулиці Надрічної, де, за словами Марцінківа, вже поклали перший шар асфальту.

«Якщо будуть дотримані слова і президента, і уряду про те, що буде динамічне фінансування, крім того, ми заклали кошти на міст, можна сподіватися, що міст буде зроблений до кінця цього року. Але це все залежить від того, чи київська влада виконає зобов’язання», – традиційно послався Марцінків на обіцянки київських чиновників, не згадуючи власні обіцянки завершити міст ще у серпні 2019 року, навіть без допомоги державного бюджету.

Також Руслан Марцінків повідомив, що відклали ремонт старого моста на Пасічну, коли порахували вартість робіт.

«Вирішили відтермінувати ремонт моста, зважаючи на вартість. Компанія ПБС порахувала – більше 140 млн грн для того, щоби його відремонтувати. Поки що ми хочемо сконцентрувати увагу і кошти на новий міст, а вже потім вернемося до старого моста. Будемо просто поточно латати там ями і давати проїзд, щоби не зупинити взагалі рух в сторону Пасічної», – зазначив Марцінків.

Раніше планували розпочати його ремонт на початку 2022 року.

Як писав КУРС, раніше Марцінків порадив мешканцям Пасічної на час ремонту моста пересісти на ровери чи ходити пішки.

Нагадаємо, тендер на будівництво розв’язки, що є однією зі складових будівництва пасічнянського мосту, відбувся з третього разу. Найменшу вартість робіт на аукціоні запропонувало ТОВ БК “Адамант” – 219 млн грн. 

Роботи почали з кінця – з третьої черги. На початку липня 2017 року управління капітального будівництва (УКБ) міськвиконкому оголосило тендер з очікуваною вартістю 206,6 млн грн. Найнижчу ціну тоді запропонувала фірма “Мостобудівельний загін №112” – 120 млн грн – і виграла тендер. Вже через рік, 3 жовтня 2018 року, міське УКБ укладає угоду з ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” про додаткові роботи з будівництва мосту на 58,35 млн грн.

Міст мали завершити у серпні 2019-го, але в термін згідно з договором не вклалися. Згодом Руслан Марцінків в онлайн-ефірі на своїй сторінці у фейсбуці навіть заявив, що роботи з будівництва моста начебто завершені (!), все решта має робити підрядник, який виграв тендер на будівництво розв’язки.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: